Тихановська: всі дії режиму Лукашенка показують його безсилля

Колишній кандидат в Президенти республіки Білорусь прокоментувала повідомлення про погіршення стану затриманого журналіста Дениса Івашина.

Напередодні стало відомо про те, що у нього стався серцевий напад в карцері. «Уявляєте, як потрібно боятися свободи слова, щоб довести абсолютно здорову людину до серйозних проблем із серцем?», — обурилася Світлана Тіхановська.

Опозиціонер заявила, що всі останні дії режиму Олександра Лукашенка «показують його безсилля перед міжнародним співтовариством і його відсутність контролю перед народом». Вона закликала своїх соратників діяти заради повернення закону, свободи Івашина та інших політв’язнів, а також «нових чесних виборів» президента Білорусі.

Раніше Світлана відреагувала на інформацію про можливе переведення політв’язнів журналістів під домашній арешт. Опозиціонер припустила, що таким чином Лукашенко хоче налагодити відносини з Заходом. Вона попросила Євросоюз не скасовувати санкції до тих пір, поки влада Білорусі не виконають всі вимоги народу. «Це шлях в нікуди», — підкреслила політик.

У недавньому інтерв’ю Світлана натякнула на швидкий відхід з політики Олександра Лукашенка.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...