Тіхановська попросила Меркель зв’язатися з Лукашенком, щоб забезпечити справедливі вибори

Кандидат в президенти Білорусі Світлана Тіхановська звернулася до канцлера ФРН Ангели Меркель з проханням допомогти забезпечити справедливі вибори в країні, зв’язавшись з чинним главою держави Олександром Лукашенком.

«Пані Меркель, зв’яжіться з Лукашенком. Скажіть йому, що ми не хочемо війни», — сказала вона в опублікованому в середу інтерв’ю німецькій газеті Bild. «Все, чого ми хочемо, — це справедливі вибори», — додала вона.

Кандидат також розкритикувала Лукашенко, який, на її думку, «спустошив країну». Одночасно Тіхановськаповідомила, що боїться за своє життя і відправила дітей за кордон з міркувань безпеки, оскільки отримала анонімний дзвінок з погрозами після того, як заявила про висунення своєї кандидатури.

Лукашенко, виступаючи 4 серпня з зверненням до народу і парламенту, заявив, що «ніхто не збирається красти нічиї голоси». За його словами, він прийме будь-яке рішення виборців.

Шості президентські вибори в Білорусі пройдуть 9 серпня. 4 серпня почалося попереднє голосування, яке триватиме до 8 серпня.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...