Так звану главу МЗС ДНР запідозрили в створенні терористичної організації

Генеральна прокуратура України підозрює так званого міністра закордонних справ самопроголошеної Донецької народної республіки Наталю Никонорову і омбудсмена ДНР Дарину Морозову в створенні терористичної організації.

Про це заявив заступник генпрокурора, головний військовий прокурор України Анатолій Матіос. «Двадцятого серпня голова і активний члену «Спеціальної комісії з фіксації та збору доказів військових злочинів української влади в Донбасі», так званого «міністра закордонних справ «ДНР», «уповноваженому з прав людини ДНР», а також голові та члену ГО «Справедлива захист» повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину за статтею «Створення терористичної групи чи терористичної організації», — наводить слова Матіоса прес-служба ГПУ України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 8 до 15 років з конфіскацією майна.

За словами військового прокурора, слідство встановило, що члени «Спеціальної комісії з фіксації та збору доказів військових злочинів української влади на Донбасі» і ГО «Справедлива захист» активно беруть участь і сприяють діяльності терористичних організацій так званих «Донецької народної республіки» і » Луганській народної республіки».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...