Стягнуто шкоду за незаконно зрубані дерева на Херсонщині

 Скадовський районний суд Херсонської області розглянув позов Державного підприємства «Скадовське досвідне лісомисливське господарство» про стягнення шкоди з громадянина, який незаконно зрубав сухостійні дерева.

У позові зазначено, що громадянин Р. незаконно зрубав 9 сухостійних дерев дуба звичайного до ступеня припинення росту. Діаметр пня зрубаних дерев становив 9 та 12 сантиметрів. Постановою лісничого на громадянина Р. було накладено штраф у розмірі 102 грн. за вчинення правопорушення, передбаченого статтею 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення (незаконна порубка і пошкодження дерев), йдеться у повідомленні прес-служби суду.

Позивач зазначив, що діями громадянина Р. державі, в особі лісового господарства, завдано шкоду у розмірі 1594,65 грн., що і просив стягнути з відповідача.

Суд дослідив всі матеріали, обставини справи та прийшов до висновку, що позов є обґрунтованим та підлягає задоволенню.

Рішенням суду з громадянина Р. на користь Державного підприємства «Скадовське досвідне лісомисливське господарство» стягнуто матеріальну шкоду у розмірі 1594,64 грн. та судовий збір у розмірі 1762 грн.

Наразі рішення суду не набрало чинності, на нього може бути подана апеляція до Херсонського апеляційного суду протягом 30 днів з дна проголошення.

Фото Олександри Буділки (з архіву FOTOmedia)

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Load...
Загрузка...