Стокгольмський арбітраж: Росія не виконує контракт про транзит природного газу

Україна звернулася до Стокгольмського арбітражу й примусила росіян виконувати контракт, який 2009 року підписала Юлія Тимошенко. Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко в інтерв’ю парламентським журналістам, повідомляє прес-служба політсили.

Політик зазначив, що Російська Федерація з 2010 року недоплачувала за обсяг газу, який мала прокачувати територією нашої держави.

«Розглянувши контракт про транзит природного газу, Стокгольмський арбітраж визнав, що Росія його не виконує. Суд зобов’язав виконати цей контракт у повному обсязі та сплатити Україні додатково 4,6 млрд доларів США», – пояснив Сергій Власенко.

Він нагадав, що 19 січня 2009 року в Москві було підписано два контракти – про купівлю-продаж газу і про транзит терміном на 10 років. За словами політика, саме завдяки цим контрактам Україна здобула перемогу в Стокгольмському арбітражі. Сергій Власенко запропонував президентові Петру Порошенку та екс-президентові Віктору Ющенку вибачитися перед лідером «Батьківщини» Юлією Тимошенко за весь той бруд, який лився на її адресу впродовж багатьох років щодо підписаних газових контрактів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Load...
Загрузка...