США скорочують свою присутність на навчаннях Defender 2020

США значно скорочують свою присутність на навчаннях Defender 2020 року, які повинні були стати одними з наймасштабніших на європейському континенті за останні 25 років.

Вашингтон збирався відпрацювати перекидання своїх військ чисельністю до дивізії з морських портів на полігони Європи цієї весни. Коронавірус, однак, вніс свої корективи в плани військового керівництва США.

У навчаннях Defender 2020 року, запланованих на весну 2020 року, повинні були взяти участь 20 тис. бійців і командирів, а самі маневри планувалися на території 10 європейських країн.

Однак на цьому тижні вже оголосили, що кілька наступних і пов’язаних між собою навчань — Dynamic Front ( «Динамічний фронт»), Joint Warfighting Assessment ( «Спільна оцінка бойових дій»), Saber Strike ( «Шабельний удар») і Swift Response ( «швидке реагування») — не проводитимуться.

З січня поточного року зі Сполучених Штатів до Європи було вже перекинуто близько 6 тис. військовослужбовців Сухопутних військ США, включаючи штаб дивізії і бойову групу бронетанкової бригади.

«Ми очікуємо, що бойова група бронетанкової бригади, вже розгорнута в Європі, все-таки проведе бойову стрільбу. Крім цього, вона візьме участь в інших спільних навчальних заходах з союзниками в рамках вчення Allied Spirit ( «Союзний дух»).

Однак війська, вже розгорнуті в Європі для інших заходів оперативної і бойової підготовки в рамках навчань Defender 2020 року, будуть повернуті в Сполучені Штати», — йдеться в заяві представників Сухопутних військ США.

Заходи бойової та оперативної підготовки в Європі згорнуті через спалах нової форми коронавірусу, також відомого як COVID-19, який проник в Європу. Всі переміщення особового складу, озброєння, військової і спеціальної техніки зі США в Європу були припинені.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...