США можуть запропонувати альтернативу Всесвітній організації охорони здоров’я

Сполучені Штати можуть запропонувати альтернативу Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), оскільки остання нібито не впоралася з поширенням коронавірусної інфекції в світі.


Як повідомляє телеканал Fox Business, про це заявив держсекретар США Майк Помпео. Відповідаючи на питання про плани американської адміністрації створити нову організацію з функціями ВООЗ, Помпео підкреслив, що Білий дім оцінює ситуацію і вирішує, «які подальші дії є найкращими». Крім того, він заявив про неприпустимість ситуації, при якій в ВООЗ надходили б сотні мільйонів американських доларів, якщо вона не буде виконувати свої завдання.

Нагадаємо, 14 квітня Дональд Трамп заявив, що Вашингтон припиняє фінансувати ВООЗ через те, що організація допустила помилки і приховувала дані про поширення COVID-19. Напередодні держсекретар США Майк Помпео оголосив про бажання Білого дому знайти винних в пандемії і залучити їх до відповідальності.

До речі, раніше Дональд Трамп заявив про те, що у нього є інформація, яка дозволяє говорити, що джерелом коронавірусу стала лабораторія в китайському місті Ухань. Він підтвердив, що має в своєму розпорядженні вагомі підстави, щоб робити такі заяви, при цьому відмовився розкрити подробиці, пославшись на таємність.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...