США мають намір повернутися до Ради ООН з прав людини

Адміністрація нового президента США Джо Байдена готується відновити взаємодію з Радою ООН з прав людини (РПЛ).

Про це повідомило в неділю агентство Associated Press (AP).

За словами його джерел з числа офіційних осіб, держсекретар США Ентоні Блінкен вже протягом доби оголосить про те, що країна «повернеться в цю базується в Женеві структуру в якості спостерігача, маючи намір домагатися обрання в якості повноцінного члена» РПЛ. Агентство констатує, що «дане рішення, ймовірно, викличе критику з боку консервативних законодавців» в США, а також сил, які виступають на підтримку Ізраїлю.

Як зазначається в матеріалі, адміністрація Байдена вважає, що РПЛ «повинен бути реформований», а найбільш ефективний метод домогтися цього — «взаємодіяти з ним, керуючись принципами». За словами одного з джерел, РПЛ є «важливим форумом для тих, хто бореться проти тиранії і несправедливості по всьому світу». Американська адміністрація має намір брати участь в роботі РПЛ, щоб «забезпечити реалізацію в повній мірі його потенціалу», вказується в публікації.

Вашингтон в 2018 році оголосив про вихід з Ради ООН з прав людини, мотивувавши це рішення упередженим ставленням організації до США і Ізраїлю. Заява була зроблена після прийняття РПЛ ряду резолюцій із засудженням дій єврейської держави.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...