Савік Шустер заявив, що подає до суду на Коломойського

Телеведучий Савік Шустер заявив, що подасть до суду на олігарха Ігоря Коломойського, позов пов’язаний із захистом честі та гідності.

Між Коломойським і Шустером сталася перепалка в прямому ефірі телеканалу «Україна» під час передачі «Свобода слова з Савіком Шустером». Шустер розповів контекст ситуації. У вересні 2015 року передачу Шустера зняли з ефіру «1 + 1». Однак команда телеведучого нібито продовжила віддавати сигнал передачі, але її в ефір не брали. Ведучий заявив, що подасть до суду на Коломойського, щоб захистити честь і гідність.

Позов пов’язаний із заявою Коломойського в інтерв’ю «Українській правді», де він заявив, що Шустер порушив контракт, отримавши в 2015 році передоплату за 10 передач вперед на 2,5 мільйона доларів. «Зробив одну передачу, а на другу «спалився»- взяв гроші. Умова була, що він не повинен брати гроші ні з кого», — сказав бізнесмен.

Спочатку олігарх був запрошений для обговорення, але його дзвінок перервався, і він передзвонив сам під кінець передачі і почав задавати питання, чи закінчив виступ секретар РНБО України Олександр Данилюк. Ведучий уточнив, чи дивиться він ефір. «Ну звичайно, я не дивлюся вашу передачу. Я знаю, чого вони варті і скільки вони коштують. У нас же з вами контракт незакритий», — відповів Коломойський.

Шустер заявив, що суперечка за контрактом буде вирішуватися в суді. «Я ось показав позов. Ми з вами будемо судитися», — сказав Шустер.

Коломойський почав вимагати у Шустера повернути гроші, нібито взяті за 10 передач за участю Шустера в ефірі телеканалу «1 + 1». «А ви поверніть 155 мільярдів доларів», — парирував ведучий. Потім Шустер запросив свого представника Павла Єлізарова, який займається фінансовими питаннями. «Ми будемо дуже раді бачити вас в суді. Ось контракт, який ми підписували на три роки. Ми передавали вам сигнал, а ви цей сигнал не трансювали», — сказав Єлізаров.

Фото: globallookpress.com

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...