Розслідування Рахункової палати допоможе зупинити крадіжку української ГТС, — Юлія Тимошенко

Рахункова палата ухвалила рішення взяти до розгляду і розпочати перевірку документів про доведення до банкрутства вітчизняної газотранспортної системи.

Про це Юлія Тимошенко повідомила під час Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та груп.

«Рахункова палата стала на захист народу. Адже під шумок виборів Україну намагалися позбавити найціннішої стратегічної власності», – наголосила лідер «Батьківщини».

Вона нагадала, що звернулася до Рахункової палати одразу після того, як стало відомо, що уряд намагається довести ГТС до банкрутства, переписати її майно на так зване ПАТ «Магістральні газопроводи України» і вивести з-під контролю держави.

Захистити національне надбання Юлія Тимошенко закликала і депутатів.

Для цього, за її словами, треба ухвалити підготовлений «Батьківщиною» законопроєкт №8107, зареєстрований ще на початку 2018 року, але так і не винесений на голосування.

«Ми можемо цей закон ухвалити вже цього тижня та зупинити крадіжку ГТС, заплановану старою владою, – наголосила Юлія Тимошенко. – Припиніть, прикриваючись патріотичними гаслами, красти в народу його власність».

По-перше, зазначила лідер «Батьківщини», главі держави треба накласти вето на дві постанови уряду Гройсмана, на базі яких забирають ГТС в нашої держави.

По-друге, президент може визначити як позачерговий законопроєкт про заборону маніпуляцій з власністю на ГТС, який внесли Юлія Тимошенко та її команда.

«Це не жарти. В України забирають її власність вартістю 300 млрд євро, яка приносить до бюджету щороку майже 3 млрд дол. доходів. І новий президент та новий парламент мають захистити цю стратегічну власність», – підсумувала лідер «Батьківщини».

Нагадаємо, Юлія Тимошенко звернулася до Рахункової палати одразу після того, як стало відомо, що уряд намагається довести ГТС до банкрутства, переписати її майно на так зване ПАТ «Магістральні газопроводи України» і вивести з-під контролю держави.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...