Росія відправила до Французької Гвіани дві ракети «Союз»

Дві російські ракети-носії «Союз-СТ» відправлені до Французької Гвіани для пусків з космодрому Куру, повідомив «Роскосмос».


«П’ятнадцятого вересня через ракетно-космічний центр «Прогрес» в місто Санкт-Петербург пішов складу з блоками двох ракет-носіїв Союз-СТ етапів А і Б для подальшого транспортування в Гвіанський космічний центр», — йдеться на сайті держкорпорації.

У вересні генеральний директор «Роскосмосу» Дмитро Рогозін заявив, що два пуски ракет «Союз» передбачено здійснити з космодрому Куру у Французькій Гвіані до кінця цього року.

До цього джерело в ракетно-космічній галузі повідомляв, що 23 листопада з Куру на «Союзі» полетять два європейських навігаційних супутники Galileo, а 29 грудня — 34 британських супутника зв’язку OneWeb, однак цей запуск можуть відкласти на січень 2022 року.

З жовтня 2011 року з космодрому Куру виконані 25 пусків російських ракет «Союз-СТ». Один з пусків в серпні 2014 року завершився виведенням європейських навігаційних супутників Galileo на нерозрахункову орбіту через аварію розгінного блоку «Фрегат».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...