Росія відповіла на звинувачення Києва в крадіжці унітазів з повернутих кораблів

Член Ради Федерації Франц Клінцевич не залишив без уваги звинувачення командувача ВМС України Ігоря Воронченка, який запідозрив крадіжку унітазів на затриманих Росією в Керченській протоці кораблях.

Про це повідомляє ФАН. «Маячня», — заявив Клінцевіч.

На його думку, на цих кораблях, ймовірно, з самого початку не було унітазів. Також він не виключає, що їх могли зняти і втопити самі українські моряки. Вони могли це зробити для того, щоб приховати «якийсь речовий доказ своєї слабкості».

Нагадаємо, командувач ВМС України Ігор Воронченко поскаржився на відсутність унітазів в кораблях, затриманих Росією в Керченській протоці. За його словами, зараз вони підходять до українських територіальних вод. «Вони своїм ходом не йдуть», — зазначив він в коментарі «4 каналу».

Воронченко також заявив, що російська сторона «занапастила» кораблі і «познімала з них плафони, розетки і унітази». Командувач ВМС України звинуватив Росію у «варварському відношенню» до арештованих кораблів. Адмірал пообіцяв, що Київ «покаже всьому світу», як зараз виглядають кораблі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...