Росія, Україна і Єврокомісія обговорили обсяги поставок газу

РФ, Україна і Єврокомісія в ході тристоронніх консультацій в Брюсселі обговорили, в тому числі, можливі обсяги поставок газу і судові спори «Нафтогазу» і «Газпрому».

Про це повідомив журналістам міністр енергетики РФ Олександр Новак. «Закінчилися міжміністерські консультації за участю Єврокомісії. Обговорювалися питання, що стосується транзиту газу з 1 січня 2020 року і обсягів поставок газу в Україну», — сказав Новак.

Він також пояснив, що в рамках консультацій обговорювалося багато інших питань. «Ми обговорили дуже багато питань, причому конкретних питань, що стосуються в першу чергу поставок газу в Україну. Ми вважаємо, що це дуже важливе питання для того, щоб говорити про транзит газу і про ті обсяги, які ми можемо постачати з 1 січня 2020 року «, — сказав Новак.

«Ми також обговорили питання, що стосується врегулювання взаємовідносин зі стокгольмським арбітражем, і тих рішень, які були прийняті стокгольмським судом для того, щоб до 1 січня 2020 року — ми ще раз позначили позицію, — необхідно врегулювати за нульового варіанту і врегулювати в рамках мирової угоди , оскільки судові розгляди, апеляційні розгляду йтимуть ще дуже довгий час», — пояснив глава Міненерго РФ.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...