Росія назвала умови для збереження транзиту газу через Україну

Представник уряду Росії Сергій Приходько заявив, що для збереження транзиту газу через Україну потрібно врегулювати судові суперечки.

Росія готова зберегти транзит газу через Україну після 2019 року, але тільки на економічно рентабельних умовах і в разі справедливого врегулювання судових спорів між «Газпромом» і «Нафтогазом». Про це заявив журналістам перший заступник глави апарату уряду Росії Сергій Приходько.

«Що стосується транзиту російського газу через територію України, то ми готові його зберегти на економічно рентабельних умовах, але в разі справедливого врегулювання всіх судових суперечок між ПАТ» Газпром «і НАК» Нафтогаз України «, — сказав він.

Приходько додав, що російська сторона неодноразово заявляла про готовність зберегти транзит газу через українську газотранспортну систему на взаємоприйнятних умовах після 2019 року.

«Для того, щоб це відбулося, необхідно врегулювати відносини між зацікавленими компаніями, узгодити економічні умови і створити атмосферу, що сприяє нормальному діалогу», — сказав чиновник.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...