Росію визнали «реальною загрозою» для НАТО

Росія представляє «реальну загрозу» для НАТО через свої підводні човни.

У цьому впевнені в міжнародному журналі The Diplomat.

Все завдяки тому, що президенту Росії Володимиру Путіну вдалося провести трюк із збільшенням фінансування ВМФ РФ. У результаті значна частина виділялася на будівництво нових підводних човнів.

Автор вказав на те, що на початку 2000-х Росія наростила потужності військового флоту в зв’язку з поліпшенням економічної ситуації в країні. Якщо раніше на будівництво і введення в експлуатацію головного крейсера «Юрій Долгорукий» потрібно було 16 років, то тепер представник цього ж класу «Князь Володимир» передасться флоту всього за шість років.

Ці підводні човни оснащені балістичними ракетами «Булава». А ще за останні сім років в експлуатацію ввели вісім дизель-електричних підводних човнів проекту 636.3 «Варшав’янка». Аналітики відзначають, що у субмарин поліпшені характеристики скритності, а також підводного маневрування. Крім того, у них сучасні ракети на борту.

Тут експерти згадали про ракети дальнього радіусу дії «Калібр». Вони вже встигли довести свою високу ефективність під час операції РФ проти терористів в Сирії. Також американських аналітиків лякає гіперзвукова протикорабельна ракета «Циркон».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...