Російські військові запропонували метод протидії можливій операції НАТО

Російські військові запропонували гарантований метод протидіяти можливій операції НАТО.

Новий підхід опублікований доктором військових наук Владиленом Стучинським і кандидатом військових наук Михайлом Корольковим в журналі «Повітряно-космічні сили. Теорія і практика», який видавався Військовим навчально-науковим центром Військово-повітряних сил.

Відзначається, що в НАТО раніше була розроблена концепція бойових операцій, які будуть проходити одночасно на землі, море, в повітрі, космосі і кіберпросторі. Передбачається, що операції будуть починатися з масованого повітряного удару, щоб вивести з ладу ключові об’єкти противника.

Для зриву многосферних операцій вчені пропонують військовим нанести зустрічний або попереджуючий удар силами ВКС, при якому будуть задіяні всі засоби в єдиному розвідувально-ударному просторі і який дозволить нанести противнику неприйнятного збитку вже на початковому етапі його агресії.

Відзначається, що для цього необхідно скоординоване застосування авіації з безпілотниками, ракетами, засобами радіоелектронної боротьби, зброєю на нових фізичних принципах в рамках створюваної розвідувально-ударної системи угруповання військ.

Раніше повідомлялося, що НАТО вітало продовження Росією і США Договору про заходи щодо подальшого скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...