РНБО розповіла про варіанти, за допомогою яких Росія планує «поставити Україну на коліна»

Заступник секретаря РНБО України Сергій Кривонос в інтерв’ю виданню «Апостроф» назвав варіанти, за допомогою яких Росія планує «поставити Україну на коліна».


За словами Кривоноса, Росія веде інформаційну війну проти України і працює над тим, щоб українці «почали гризти і кусати один одного». Крім того, Москва намагається знизити авторитет України і рівень її підтримки на світовій арені.

«Головне завдання Кремля — ​​розхитати ситуацію в Україні, щоб потім сказати — шановні, ось ви на нас накладаєте санкції за те, що ми агресори, а адже вони самі в своїй країні не можуть розібратися. Так, може, це не ми, а вони погані?», — сказав Кривонос.

Заступник секретаря РНБО заявив, що українців «зіштовхують лобами з приводу тієї ж формули Штайнмайєра». За його словами, Росія навіть може реалізувати в Україні сценарій громадянської війни. За словами Кривоноса, політичний сценарій російської агресії «передбачає розхитування ситуації всередині країни і приведення до влади проросійськи налаштованих людей». Він також не виключив варіанту відкритого військового вторгнення.

«Розробляються різні варіанти — нанесення ракетних ударів, щоб повторити у нас югославський варіант, а потім ввести війська. Або ж не вводити війська, а просто високоточними ракетними ударами поставити Україну на коліна. Вони зміцнюють свої війська в Криму, створюючи там організаційно-штатні структури, що дозволяють в найкоротші терміни здійснити розгортання військ, щоб завдати удару з боку Криму», — заявив заступник секретаря РНБО.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...