Радник міністра Степанова порадила людям готуватися помирати вдома

Позаштатний радник міністерства охорони здоров’я України Ольга Голубовська порадила людям готуватися помирати вдома через ситуацію з коронавірусом в країні.

«Люди добрі, готуйтеся тоді вдома помирати», — сказала вона в бесіді з УНН.

За її словами, Україна може врятувати тільки введення жорстких обмежувальних заходів. В даний час для хворих в лікарнях не вистачає місць, а деякі медустанови схожі на поле бою, так як «хворі лежать покотом, як мертві, так і живі». Голубовська зазначила, що в багатьох лікарнях не вистачає кисню.

31 березня міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив, що за добу 407 пацієнтів померли від ускладнень COVID-19. Він додав, що подібний показник став добовим максимумом за весь час пандемії в країні.

27 березня стало відомо, що в 13 з 25 регіонів України запроваджено максимальний рівень епідемічної небезпеки — «червоний».

На початку березня прем’єр-міністр країни Денис Шмигаль заявив, що в Україні почалася третя хвиля пандемії COVID-19. За його словами, громадяни повинні серйозніше ставитися до того факту, що в усьому світі спостерігається дефіцит вакцин. Він закликав українців до свідомості і дотримання протиепідемічних заходів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...