Рада планує зібратися на позачергове засідання

Верховна Рада планує зібратися на позачергове засідання, заявив у ефірі каналу «Україна» спікер парламенту Дмитро Разумков.

Перед тим він заперечив, що парламент пішов на карантин, повідомляє Радіо Свобода.

«Парламент не на карантині, парламент працює. Дійсно, в режимі комітетському, однак це не карантин. Народні депутати працюють або очно в комітетах, або так само використовують телекомунікаційні мережі для того, щоб спілкуватися, приймати рішення, і парламент продовжують працювати. Так, ми зменшили кількість людей, які сьогодні відвідують парламент, ми намагаємося вберегти здоров’я і апарату в першу чергу, тому частина людей працюють у віддаленому режимі», – зазначив Разумков.

На питання, чи зможе парламент зібратися, щоб запровадити надзвичайний стан в Україні, спікер відповів, що народні депутати шукають «додаткові механізми», щоб виконувати свою роботу.

«Сьогодні ми готуємося до позачергового засідання Верховної Ради, коли воно відбудеться. Колеги напрацьовують ряд законопроектів, вони майже готові. Я думаю, що до вечора вони будуть повністю підготовлені в комітетах», – сказав він.

За словами Разумкова, члени Верховної Ради «вирішили відкласти політику до кращих часів». Дати ймовірного позачергового засідання він не назвав.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...