Путін заявив, що Росія не припинятиме транзит газу через територію України

Президент Росії Володимир Путін заявив, що Росія не має наміру припиняти транзит газу через територію України, але питання полягає в економічній доцільності.

Таким чином він прокоментував ситуацію навколо будівництва «Північного потоку-2» на зустрічі з німецьким бізнесом, передає «Інтерфакс Украіна».

«Я ще раз хочу підкреслити: це [газопровід] чисто комерційний проект. Уряд фактично не бере в ньому участь. І так, щоб не було ніяких тлумачень, багато разів про це говорив, ще раз хочу про це сказати: це зовсім не означає, що Росія має намір припинити транзит через територію України», – сказав він.

За його словами, питання криється в економічній доцільності. Путін розраховує, що сторони на переговорах з Україною щодо газу в Відні знайдуть прийнятні рішення, хоча озвучені на даний момент позиції важко реалізовані.

«Ми зараз, як ви знаєте, ведемо переговори з нашими українськими партнерами, вони проходять у Відні. Я так бачу, що по обидва боки там звучать запити, прямо скажу, досить важко реалізовані, але сподіваюся, що все-таки учасники цих переговорів, а це, перш за все, господарюючі суб’єкти з обох сторін, знайдуть прийнятні для них рішення», – сказав Путін.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...