Путін закликав змінити політику після виведення військ США з Афганістану

Президент РФ Володимир Путін, говорячи про виведення американських військ з Афганістану, зазначив, що головне, щоб уроки були правильно зрозумілі і щоб були внесені зміни в реальну політику.


«Кінець чи це якийсь гегемонії Заходу? Справа в тому, щоб ці уроки, а вони є, ці уроки, щоб вони були правильно зрозумілі і щоб були внесені зміни в реальну політику», — сказав Путін на пленарній сесії Східного економічного форуму, кажучи про виведення американських військ з Афганістану.

«А ось про Афганістан кажуть: ми залізли туди, зробили помилок багато, а в той же час по відношенню до інших країн все те ж саме триває. Санкції — це що таке? Це продовження тієї ж політики нав’язування своїх стандартів», — сказав президент. Він уточнив, що справа не в Росії, а в інших країнах — в тому числі Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Латинської Америки і «всюди, по всьому світу».

«Якщо капітальні якісь висновки будуть зроблені, то тоді ми можемо бути свідками якихось глобальних змін у світовій політиці. Кінець це домінування або не кінець, перш за все, це залежить від економічного потенціалу тих країн, які присутні на міжнародній сцені», — додав він.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...