Путін: США організували збройний переворот в Україні в 2014 році

Держпереворот в Україні в 2014 році, результатом якого став розкол країни і анексія Криму Росією, був організований США і підтриманий державами Європи.

На цьому наголосив президент РФ Володимир Путін в статті «Бути відкритими, незважаючи на минуле», опублікованій у вівторок з нагоди 80-річчя початку Великої Вітчизняної війни.

«Навіщо США організували переворот, а країни Європи — безвольно його підтримали, спровокувавши розкол в самій Україні і вихід Криму з її складу?» — зазначив Путін, говорячи про події 2014 року.

В цілому, зачіпаючи тему ситуації на європейському континенті після завершення холодної війни і розширення НАТО, Путін вказує, що «багато країн були поставлені перед штучним вибором — бути або з колективним Заходом, або з Росією».

«Фактично це був ультиматум», — підкреслив він.

Президент Росії зазначив, що «на прикладі української трагедії 2014 року стає видно, до яких наслідків призвела така агресивна політика».

«Європа активно підтримала антиконституційний збройний переворот на Україні. З цього все і почалося. Навіщо потрібно було це робити? Тоді чинний президент [України Віктор] Янукович вже погодився з усіма вимогами опозиції», — звернув увагу Путін.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...