Проведення ЗНО в Україні за епідеміологічними показниками можливе

Проведення ЗНО в Україні за епідеміологічними показниками можливе. Щодо проведення масових заходів у приміщенні. Максимально допустима кількість осіб — 10, і лише з суворим дотриманням епідеміологічних правил. Про це заявив мініста охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу 23 червня.

Так, вын зазначив, що в Україні за минулу добу зафіксовано 833 нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 55 у дітей та 92 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 153 особи. Одужали за добу 314 осіб, померли 23 особи. За останню добу проведено 19404 тестування, з яких 9900 методом ПЛР, 9504 методом ІФА. За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Львівській (240), Закарпатській (103) та Рівненській (75) областях.

«В ході робочої поїздки у Львівську область міністр Максим Степанов разом з провідними спеціалістами країни відвідав 4 лікарні: три, які безпосередньо працюють з хворими на коронавірусну інфекцію, і Західноукраїнський дитячий центр. Виявлено прогалини в роботі лабораторного центру, де обробка тестів здійснювалася зі значною затримкою. За результатами робочої поїздки прийнято низку рішень: внесення змін щодо формування і оплати за пакетами лікування COVID-19, посилення керівництва лабораторного центру та посилення контролю за дотриманням заходів, який буде здійснювати регіональна влада залежно від подальшого розвитку епідеміологічної ситуації», — йдеться на сторінці МОЗ у Facebook.

Фото Олександри Буділки (з архіву FOTOmedia)

Поделитесь в соц сетях!

Теги:

Загрузка...