Проти Тіхановської порушили справу про підготовку теракту

Генеральна прокуратура Білорусі порушила кримінальну справу про підготовку акту тероризму щодо екс-кандидата в президенти країни Світлани Тіхановської і представників об’єднання BYPOL — знаходяться за кордоном і опозиційно налаштованих колишніх силовиків.

Про це, як повідомляє агентство «БелТА», заявив генпрокурор країни Андрій Швед.

«Генеральною прокуратурою на підставі матеріалів, представлених Комітетом державної безпеки і МВС, щодо Тіхановська і учасників так званої ініціативи BYPOL порушено кримінальну справу за підготовку акту тероризму організованою групою по ст. 289 Кримінального кодексу», — заявив керівник Генпрокуратури.

За словами Шведа, «зазначені особи кілька днів тому намагалися зробити вибухи і підпали на території столиці та інших міст».

«Затриманий на місці злочину громадянин Малейчук вже дав свідчення про організаторів та учасників теракту», — заявив генпрокурор.

Він також додав, що організатори терактів планували звинуватити держоргани в «скоєнні дій, що створюють небезпеку загибелі людей».

Генпрокуратура Білорусі доручила КДБ організувати міжнародний розшук Тіхановську та інших осіб, обвинувачених у підготовці терактів.

26 березня прес-служба МВС повідомила, що правоохоронні органи Білорусі запобігли двом терактам, які планував здійснити в Мінську і в одній з військових частин Мінської області житель Пінського району (Брестська область).

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...