Прикордонники попередили про провокації бойовиків

Проросійські найманці навмисно створюють чергу, а після визначеного часу роботи КПВВ масово пропускають людей на підконтрольну українській владі територію. Такі дії несуть потенційну загрозу для життя та здоров’я громадян, оскільки перетин лінії розмежування в темний час, або взагалі – залишення людей на ночівлю в так званій «сірій зоні» може значного загострити безпекову ситуацію.

Як наголошують у пресцентрі Держприкордонслужби, протягом грудня подібні провокативні дії бойовиків мали місце в контрольних пунктах в`їзду-виїзду «Гнутове», «Новотроїцьке» та «Майорське». Обліковано 5 випадків, коли після 17.00 з тимчасово окупованої території України прибувала значна кількість громадян та автомобілів. За рішенням командувача Об’єднаних сил роботу зазначених КПВВ було продовжено.

Прикордонники зі складу Об’єднаних сил всього з початку грудня організували заходи щодо додаткового оформлення 266 громадян, в тому числі 14 дітей, та їх пропуску через лінію розмежування.

Командування Об’єднаних сил звертається до громадян з проханням при планування своїх поїздок враховувати пору року та час доби для безпечного перетину лінії розмежування згідно зимового графіку роботи КПВВ з 08.00 до 17.00.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...