Прихильники екс-президента Петра Порошенка припинили акцію біля офісу Зеленського

Акція «Варта на Банковій», яку організували «свободівці» та прихильники екс-президента Петра Порошенка біля офісу президента України з метою «не допустити капітуляції» Володимира Зеленського на саміті «нормандського формату» в Парижі, завершилася.

Її учасники почали розходитися минулої ночі відразу ж після того, як стали відомі результати переговорів лідерів Німеччини, Росії, України і Франції.

«Президент Володимир Зеленський не перетнув «червоні лінії». Однак не виключаються непублічні домовленості», — йдеться в заяві організаторів акції. Її учасники запевнили також, що будуть і «надалі стежити за процесом переговорів» і повідомили про намір провести масову акцію під Верховною радою в день розгляду закону про особливий статус Донбасу в другій декаді грудня.

З місця подій з площі біля офісу президента були вивезені намети, польова кухня, генератори і все інше обладнання, яке було звезені сюди для акції минулої неділі. Зараз там завершують прибирання території.

Чинний президент Зеленський, спілкуючись з пресою після переговорів в Парижі минулої ночі, сказав, що «спокійно» ставиться до акцій протесту під стінами офісу президента на вулиці Банковій, хоча вони і створюють проблеми. «У нас країна демократична. Ну, акції — і акції …. До речі, я вже шкодую, що ми відкрили (Банкову), ну, просто неможливо працювати, вони там кричать, гудуть», — сказав глава держави.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...