Президент Бразилії закликав Макрона відмовитися від образ на його адресу

Президент Бразилії Жаір Болсонару заявив, що готовий обговорити прийняття міжнародної допомоги для боротьби з пожежами в Амазонії за умови, якщо французький лідер Еммануель Макрон відмовиться від «образ» на його адресу.

Про це повідомляє портал Globo. Раніше Макрон повідомив, що G7 направить термінову допомогу в розмірі близько 20 мільйонів євро на гасіння лісових пожеж в Амазонії. Після цього глава адміністрації бразильського президента Онікс Лоренцоні заявив, що Бразилія відмовиться від допомоги.

У розмові з журналістами Болсонару дав зрозуміти, що особисто він не відмовлявся від допомоги і назвав умови для її прийняття. «Перш за все пан Макрон повинен відмовитися від образ на мою адресу. По-перше, він назвав мене брехуном. По-друге, у мене є інформація, що наш суверенітет над Амазонією залишається відкритим питанням», — сказав він.

Раніше Болсонару вступив в заочну полеміку з Макроном, звинувативши його в «колоніальної ментальності» і переслідуванні особистих політичних цілей. Приводом послужила пропозиція президента Франції обговорити ситуацію з пожежами в Амазонії на саміті G7. Після цього Макрон звинуватив Болсонару в невиконанні зобов’язань по клімату.

Фото РИА Новости.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...