Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон назвав Путіна вбивцею

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон відповів під час саміту G7 на запитання кореспондента CNN Кларисси Уорд про те, чи згоден він з твердженням президента США Джо Байдена, що президент Росії Володимир Путін — «вбивця».

«Я, звичайно ж, вважаю, що президент Путін творив неприйнятні речі», — сказав на це Джонсон, додавши, що впевнений в тому, що він особисто санкціонував застосування бойової отруйної речовини «Новачок» в Солсбері проти колишнього агента Скрипаля, що призвело до загибелі невинної людини місцевого жителя.

«Ви бачите, як він поводиться зі своїм головним опонентом, Олексієм Навальним», — також зазначив Джонсон, підкресливши, що зараз його у в’язниці «фактично катують».

Джонсон також сказав, що на саміті в Женеві президент США Джо Байден викладе російському президенту досить жорстку позицію, і він схвалює цей крок.

«Це те, що я сам зробив, коли я останній раз бачився з Путіним», — зазначив Джонсон.

У той же час Джонсон не став детально відповідати на питання про те, який результат повинен бути саміту Байдена і Путіна, щоб його можна було назвати успішним.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...