Помічник Кличка заявив, що «Укрбуд» не збанкрутіє, тому що «туди зайшов інвестор»

Група «Укрбуд» не збанкрутує, тому що туди зайшов новий інвестор, вважає радник Віталія Кличка. Про це «ОЛІГАРХ» дізнався з повідомлення Bihus. Info.

«Уже знайшовся інвестор, він взагалі не публічний, щоб ви розуміли, це не будівельник, не публічна людина, він не з цього бізнесу, йому просто цікаво зайти в новий цікавий проект», — розповів радник мера Києва Максим Бахматов в інтерв’ю ресурсу.

За його словами, ще три тижні тому «Укрбуд» міг мати проблеми з усіма своїми будівництвами по всій країні, однак зараз 40 тисяч чоловік, які вклали туди гроші, можуть не переживати, що щось станеться.

На зауваження ведучого, що з цих слів випливає, що в будівельний бізнес прийшла людина, яка в ньому не розуміється, і віддає гроші, щоб врятувати 40 тисяч вкладників — радник мера відповів: «Так реально є».

Прізвище інвестора і суму інвестицій Бахматов назвав внутрішньою інформацією. Разом з тим, зазначив: «Ми скоро дізнаємося, хто це». Він також спростував чутки про те, що «Укрбуд» «віджало» оточення президента Зеленського. «Що я чув, що там вже і Богдан, і Вавриш — це все фігня», — говорить Бахматов.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...