Помічник Кадирова прокоментував затримання високопоставлених чиновників

Помічник глави Чечні по ЗМІ Ахмед Дудаєв закликав не шукати «загадковий підтекст» в повідомленнях про кадрові зміни, зроблені керівництвом республіки.

Напередодні «Нова газета» з посиланням на джерело повідомила, що в Чечні звільняють і затримують чиновників з оточення глави республіки Рамзана Кадирова. Зокрема, як пише газета, в числі перших затримали колишнього мера Аргуна Ібрагіма Темірбаєва.

«У Чеченській Республіці керівництво не може ні звільнити, ні призначити, ні провести рокіровку серед чиновників. Обов’язково знайдуться аналітики, які починають шукати в цьому загадковий підтекст, провокацію. Все це заради підвищення своїх рейтингів», — заявив Дудаєв. Він нагадав, що «Чечня — це звичайний регіон, де так само, як в будь-якому іншому регіоні», чиновники знімаються і призначаються.

Раніше Telegram-канал «СКФО Telegraph» написав, що в Чечні нібито сталася спроба замаху на Кадирова. У числі можливих учасників називали в тому числі Темірбаєва, заступника голови МВС по Чечні Апті Алаудінова. Алаудін цю інформацію спростував, заявивши публічно про намір судитися з авторами повідомлень про його участь у змові проти Кадирова.

Дудаєв раніше порадив авторам чуток про замах на главу Чечні не складати «теорії про замах і отруєння», а зайнятися більш важливими проблемами.

Фото РИА Новости.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...