Польща звинувачує РФ в організації кібератак проти польських політиків

У МЗС Росії назвали нічим не підкріпленими заяви польської сторони про кібератаки з боку РФ.


Раніше прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецкій заявив, що масштабна кібератака, яка торкнулася польських політиків і чиновників, була проведена з території Росії. Глава правлячої партії Польщі «Право і справедливість», віце-прем’єр, який курує силовий блок, Ярослав Качинський також заявив, що недавня кібератака на країну була проведена з території Росії.

При цьому польська газета Wyborcza з посиланням на свої джерела написала, що масштабної кібератаки на Польщу, в якій звинувачували Росію, не було: матеріали з поштової скриньки глава канцелярії прем’єр-міністра отримані не в результаті злому.

«Нічим не підкріплені звинувачення на адресу Росії, в даному випадку в нібито» великомасштабної кібератаці на польських політиків з метою дестабілізації країни «, на жаль, в самій Варшаві сприймаються як щось само собою зрозуміле», — сказали РІА Новини в МЗС РФ.

Співрозмовник агентства зазначив, що в російському МЗС вважають «недоцільним спекулювати на версіях і трактуваннях того, кому вигідно зроблене Ярославом Качинським подібну заяву напередодні саміту Євросоюзу в Брюсселі 24-25 червня цього року (на якому обговорили запропоновану 16 червня Єврокомісією нову стратегію ЄС по Росії «Відсіч, стримування, залучення») і запланованого на початок липня конгресу правлячої партії».

«При цьому не будемо втомлюватися закликати партнерів виконувати консенсусні рішення, прийняті країнами на майданчиках ООН з міжнародної інформаційної безпеки (в доповідях Групи урядових експертів, Робочої групи відкритого складу) про необхідність обґрунтування будь-яких звинувачень в організації протиправних кібердій, висунутих проти держав», — уклали в російському МЗС.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...