Пєсков прокоментував кадрове призначення у ДНР колишнього віце-губернатора Іркутської області

Росія непричетна до конфлікту на південному сході України, а можливе призначення прем’єр-міністром самопроголошеної Донецької Народної Республіки (ДНР) російського громадянина не говорить про зворотне.

Про це заявив журналістам прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

«Це ж не офіційне делегування офіційної особи. Тут може йти мова тільки про фізичну особу. Ніяких протиріч тут немає», — повідомив представник Кремля.

Про те, що в. о. глави уряду так званої ДНР став росіянин Володимир Пашков, написав на своїй сторінці в Facebook в ніч на 6 лютого журналіст Денис Казанський. Пашков до 2015 року працював віце-губернатором Іркутської області. За словами Казанського, його попередник, Олександр Ананченко, «тихо зник».

До публікації журналіст прикріпив скріншот статті з сайту так званого уряду ДНР, в якому Пашков дійсно названий главою кабміну. Однак на тому ж сайті в розділі «склад уряду» Пашков значиться одним із заступників голови уряду самопроголошеної республіки Донбасу. Олександр Ананченко же вказаний як прем’єр-міністр. Його так званий парламент самопроголошеної ДНР затвердив 1 грудня 2018 року. Раніше політик виконував обов’язки заступника голови ради міністрів самопроголошеної республіки.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...