Під Києвом відкриють ще один аеропорт

Комунальне підприємство «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» планує створити міжнародний аеропорт. Про це заявив його директор Сергій Кандауров.

«Сподіваюся, що аеродром у найближчий час стане аеропортом», — сказав він.

«У Міністерстві інфраструктури відбулася нарада, де розглядалися перспективи розвитку авіації в Україні. Зокрема, було презентовано пре-ТЕО (попереднє техніко-економічне обґрунтування) створення мультимодального транспортного вузла у Білій Церкві», — повідомив Кандауров.

«Наявність автотраси, залізниці та аеродрому робить цей вузол дуже перспективним для перевалки вантажу і так далі», — уточнив він.

За словами Кандаурова, аеродром звернувся до Кабміну з проханням відкрити пункт пропуску через кордон на аеродромі, що дозволить підприємству розвивати аеропорт.

Він додав, що аеродром безпосередньо межує з митним постом «Біла Церква».

«Технічні характеристики нашої злітно-посадкової смуги дозволяють приймати літаки «Боїнг», — заявив директор вантажного авіакомплексу.

«Щороку з Білоцерківського району за кордон літає понад 218 тисяч осіб в один бік, стільки ж в інший. Один (щоденний — ред.) рейс „Боїнг 737“ — це 120 тисяч пасажирів на рік і 1000 тонн вантажу», — навів він аргументи.

«Сподіваємося, проект (створення аеропорту) буде рухатися в найближчі рік-два», — зазначив Кандауров.

За даними на сайті Білоцерківського аеродрому, приблизна вартість створення аеропорту складе 52 мільйони євро.

КП «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» створено в 2000 році на базі «Білоцерківського авіаремонтного заводу» і військового аеродрому Міністерства оборони. В авіакомплекс входить аеродром, два ангари, промислові майданчик і приміщення.

Підприємство розташоване на відстані 80 км від Києва, пише «Аргумент».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...