Петра Порошенка закликали розпочати реальні реформи із самого себе

Президенту України треба розпочати реальні реформи із самого себе, замість того щоб виголошувати красиві промови в парламенті. Так прокоментував послання Петра Порошенка у Верховній Раді заступник голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв, інформує прес-служба політсили.

«Я б загалом прокоментував виступ президента однією фразою: «Почни з себе!» Не виводь капітал за кордон, тим більше в Росію, не плати агресору, забери або негайно віддай підприємства, які платять податки в казну Росії! Не ходи до церкви, яка пропагує знищення української держави», – звернувся до голови держави представник «Батьківщини».

Як передає ba.org.ua, Сергій Соболєв закликав Петра Порошенка «зробити все для того, щоб виконати резолюцію ПАРЄ і щоб ЦВК представляли всі фракції парламенту», а також не змінювати закони під себе, «як це сталося з Генеральним прокурором і ЦВК».

Сергій Соболєв також закликав президента розпочати реальну боротьбу з корупцією.  «Ключовий висновок з послання президента: минуло чотири з половиною роки, а проблеми залишилися ті самі. І, на жаль, президент України не розпочав реформу з самого себе», – підсумував заступник голови фракції «Батьківщина».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...