Партія Зеленського намір домагатися дострокових виборів міськради та мера столиці

Партія президента України «Слуга народу» виступила за повне оновлення керівництва міста Києва, який має особливий статус нарівні з областями країни.

Як повідомив у четвер депутат Верховної ради від партії Олександр Ткаченко, це буде зроблено на основі нового закону про столицю. «Найближчим часом пропозиція буде винесена на голосування Верховної Ради», — уточнив він.

Ткаченко також звернув увагу, що в четвер Київрада в черговий раз не змога зібратися на засідання. «Це свідчить про фактичну імпотенції київської влади, недієздатності мера в управлінні містом, — сказав він. — Тому ми виступимо з ініціативою дострокових виборів як мера, так і Київради, і повного перезавантаження влади в місті, як того давно хочуть кияни».

У четвер Київрада не змогла розпочати роботу через відсутність кворуму. У зв’язку з цим нинішній мер і одночасно голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко оголосив про початок консультацій з керівниками фракцій і груп щодо дострокового припинення повноважень міської ради.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Load...
Загрузка...