Парламент має проявляти силу і волю до дій, — Юлія Тимошенко

Якщо виконавча влада не здатна впоратися ані з внутрішньою, ані з зовнішньою політикою держави, потрібно, щоб парламент почав розв’язувати ключові питання, проявляючи силу і волю до дій.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «112. Україна».
Лідер партії ініціювала створення спеціальної парламентської місії за мир і територіальну цілісність України.
«Нам потрібно досягти такої сили парламенту, щоб місія, почавши переговори по миру, мала можливість втілювати всі напрацювання у життя та реалізовувати цей мир винятково шляхом дотримання національних інтересів України», – зазначила Юлія Тимошенко.
Інструментом для ефективної роботи парламентської місії, переконана Голова «Батьківщини», має стати професійний переговорний процес на міжнародному рівні.
«Тут іншого процесу бути не може. Тому що посилення армії, зміцнення обороноздатності, зміцнення наших кордонів та захист – це безумовно та стратегія, яку мусять втілювати в життя президент як головнокомандувач, міністр оборони, Кабмін. Але й правильний переговорний процес на міжнародному рівні, захист національної позиції потрібно робити професійно, на найвищому рівні світових лідерів. Але в цьому питанні й у Порошенка був глухий кут, і в Зеленського. Сьогодні ж потрібні ті переговори, які можуть привести до результату», – пояснила Юлія Тимошенко.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...