Оприлюднено текст листа Сайдіка, в якому Київ дає згоду на «формулу Штайнмайєра»

Прес-секретар повноважного представника України в контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі Леоніда Кучми Дарина Оліфер оприлюднила копію листа представника ОБСЄ в групі Мартіна Сайдіка, в якому сказано про згоду Києва з «формулою Штайнмайєра».

Документ опублікований на сторінці Оліфер в Facebook в середу. «Українська сторона приймає текст цієї формули», — сказано в листі. При цьому в ньому міститься остаточна редакція «формули Штайнмайєра», в якій вона повинна бути закріплена в законодавстві України. Оліфер підкреслила, що саме цей лист Кучма підписав напередодні в Мінську в ході засідання контактної групи.

У вівторок за результатами засідання контактної групи по врегулюванню конфлікту на Донбасі постпред Росії Борис Гризлов повідомив, що всі учасники погодили «формулу Штайнмайєра» для її імплементації в українське законодавство, зазначивши, що «таким чином узгоджений порядок введення в дію закону про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей».

Коментуючи минуле засідання Контактної групи, президент Володимир Зеленський визнав, що Київ дійсно відповів на лист Сайдіка і погодив текст «формули», проте додав, що тепер Україні ще належить її включити в новий закон про особливий статус регіону. Зеленський додав, що такий закон буде прийнятий в новій редакції парламентом до кінця року після обговорення з громадськістю.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...