Оприлюднено дані про офшори, через які політики незаконно володіють майном

Опублікований рекордний обсяг даних про офшори, через які політики по всьому світу незаконно володіють майном.

Згідно з даними, вивченим міжнародним консорціумом журналістів-розслідувачів, найбільшої юрисдикцією для приховування таємних активів замість Віргінських і Кайманових островів став американський штат Південна Дакота.

З досьє стало відомо про майно глави АП Росії Антона Вайно, глави «Ростех» Сергія Чемезова, директора Першого каналу Костянтина Ернста і передбачуваної матері дочки президента Володимира Путіна Світлані Кривоногих.

Інтернет-видання «Важливі історії» стало єдиним російським учасником міжнародної групи розслідувачів. Головний редактор видання Роман Анін сказав ЗМІ, що одна з перших їх публікацій на основі отриманих даних буде присвячена гендиректору «Первого канала» Костянтину Ернсту. Анін пообіцяв продовжувати цю роботу, незважаючи на те, що недавно влада оголосила його видання і його особисто іноагентами РФ.

Також в документах фігурує сім’я азербайджанського президента Ільхама Алієва, що продала за останні роки нерухомості в Лондоні на 400 млн фунтів, король Йорданії Абдалла II з нерухомістю від Каліфорнії до Лондона, екс-прем’єр Британії Тоні Блер і його дружина, президент України Володимир Зеленський, прем’єр міністр Чехії Андрій Бабіш, президенти Чилі, Еквадору та Домініканської республіки — в цілому 35 колишніх і діючих глав держав.

Серед фігурантів — не тільки політики, але, і, наприклад, зірки шоу-бізнесу, які використовують офшори для ухилення від податків.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...