ООН не враховує жителів Криму під час підрахунку населення Росії

Відділ народонаселення ООН при підготовці прогнозів про чисельність населення країн не включає жителів окупованого Криму в дані по Росії.

Про це повідомляє РІА Новини з посиланням на главу секції за оцінками і прогнозами населення Патріка Герланда у середу, 26 серпня.

«Дані по Криму включаються до відомостей, що публікуються по Україні», – сказав Герланд.

Він розповів, що кожні два роки відділ народонаселення ООН випускає документ під назвою перспективи світового населення, в якому містяться оцінки і прогнози, в тому числі за чисельністю населення всіх країн.

За його словами, останній такий прогноз був опублікований в 2019 році. Згідно з цим документом, населення Росії в 2020 році мало б скласти 145,9 мільйона чоловік. При цьому, згідно з таблицею, очікувалося, що в 2019 році населення Росії складе 145,872 мільйона.

Тим часом, як зазначив Герланд, в попередньому прогнозі, випущеному в 2017 році, очікувалося, що в 2020 році населення Росії буде 143,9 мільйона чоловік.

Як пояснив глава секції, різниця в 2 мільйони людей між прогнозами від 2017 і від 2019 років пов’язана з переглядом тенденцій народжуваності та міграції.

За даними Росстату, за станом на 1 червня чисельність населення РФ становила 146,6 мільйона.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , , , , ,

Загрузка...
Loading...