Названа загроза світу після пандемії SARS-CoV-2

Всесвітня продовольча програма (World Food Programme — WFP) прогнозує масштабний голод через пандемію нового коронавірусу.

«Ми серйозно б’ємо тривогу. Ми побоюємося, що нас очікує по-справжньому велика криза», — передає Deutche Welle слова глави берлінської філії WFP Беттіни Люшер.

За її словами, вже зараз WFP надає невідкладну гуманітарну допомогу 87 млн ​​осіб більше ніж в 80 країнах, при цьому робота гуманітарної організації все більше ускладнюється через війни, кліматичних змін, посух і повеней, тепер же до цього додалася і пандемія коронавірусу.

«Через коронавірус, який проник майже у всі африканські країни, у багатьох регіонах створилася справді важка ситуація, особливо там, де слабка економіка і слабка система охорони здоров’я. Ми стикаємося з безпрецедентною ситуацією, в якій ми як найбільша в світі гуманітарна організація не знаходилися ще ніколи. Це абсолютно незвідана територія», — зазначила Люшер.

За оцінками ООН, в усьому світі зараз голодують понад 820 млн осіб. Тільки в Східній Африці недоїдають 15 млн осіб в таких країнах, як Південний Судан, Ефіопія, Сомалі і Кенія.

«Пандемія коронавірусу дає підстави побоюватися, що голод стане реальністю і для багатьох мільйонів інших людей. Потреби в невідкладної продовольчої допомоги лише зростуть», — констатувала представник берлінської філії WFP.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...