Названа середня сума монетизації субсидій

У березні близько 4 мільйонів домогосподарств зможуть отримати по 1,5 тисячі гривень. Ці виплати — відшкодування в рамках монетизації субсидій на послуги ЖКГ.

Про це повідомив президент України Петро Порошенко на всеукраїнському форумі «Відкритий діалог». За його словами, 1,5 тисячі гривень — це середня сума, яку отримують українські родини.

«Близько 4 млн сімей домогосподарств, нарешті, вже за лютий місяць зможуть в березні отримати живі гроші. Ці виплати становитимуть в середньому 1,5 тис. Грн на кожне домогосподарство», — сказав президент.

Крім того, Порошенко наголосив, що монетизація субсидій почнеться вже в березні. Також він додав, що Україна повинна відмовитися від імпортного газу і наростити власний видобуток

«Ми не повинні купувати газ в Росії. Ми взагалі повинні не купувати імпортний газ — має вистачити газу українського. Я пишаюся, що під час мого президентства за останні 5 років Україна, нарешті, зістрибнула з газової голки Кремля», — заявив Петро Порошенко.

Крім того, президент закликав не вірити у передвиборчі обіцянки та «байки про газ» деяких кандидатів в президенти, які обіцяють зробити газ «удвічі дешевше, в чотири рази дешевше, в шість разів дешевше, а то і безкоштовний», пише «Знай».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...