НАТО заявило про підготовку до полювання на підводні човни Росії

Союзники США по НАТО хочуть проводити більше часу на тренуваннях по боротьбі з російськими та китайськими підводними човнами, заявив в ході віртуальної конференції West 2 021 начальник військово-морських операцій США адмірал Майкл Гілд.

Про це повідомляє Business Insider.

Військовий підкреслив, що вважає цей пункт дуже важливим з точки зору програми ресурсів членів альянсу.

«Я спостерігаю дуже високий інтерес не тільки до розмови про деякі з найбільш важливих завдань, які у нас є — скажімо, протичовнова війна проти загрози, що насувається, не тільки з боку Росії, але і з боку Китаю», — зазначив Гілд.

Увага США до протичовнової війні знову зростає з огляду на посилення підводних флотів Росії і Китаю, йдеться в матеріалі. У Росії зараз є близько 60 субмарин, до того ж у них з’являються найсучасніші крилаті ракети. Приблизно стільки ж підводних човнів є і у Китаю — вони теж обзаводяться новою зброєю.

На важливість наявності досвіду і вміння діяти під час протичовнової війни вказав командувач ВМФ Норвегії контр-адмірал Руне Андерсен.

«Протичовнова війна за своєю природою складна і вимагає серйозної підготовки і координації між морськими і повітряними підрозділами», — зазначив військовий.

Старший технічний фахівець на есмінці USS Howard Райан Маркхем додав, що союзники повинні вдосконалювати вміння по вистежуванню і виявленню підводних човнів потенційного противника.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...