Наступник Фургала прокоментував українську кримінальну справу проти нього

Т.в.о. губернатора Хабаровського краю Михайло Дегтярьов заявив, що кримінальна справа в Україні щодо нього та двох його однопартійців щодо фінансування терористичної діяльності, розгляд якого почнеться 19 січня в Києві, не має ніякого відношення до його роботи в регіоні.

Шевченківський районний суд Києва призначив на 19 січня підготовче засідання по кримінальній виконанню щодо трьох членів ЛДПР: лідера партії Володимира Жириновського, першого заступника керівника фракції партії Олексія Діденко і т.в.о. губернатора Хабаровського краю Михайла Дегтярьова.

За даними Генпрокуратури України, вони закликали збирати кошти для жителів так званих Донецької і Луганської народних республік.

Як повідомляється на сайті «Судова влада України», всім їм інкримінується злочин, передбачений частиною 3 ст. 258-5 ( «Фінансування тероризму організованою групою або в особливо великому розмірі») КК України, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 10 до 12 років з конфіскацією майна.

«Чесно кажучи, ніякої необхідності коментувати цей фарс я не бачу. Ймовірно, в Києві вважають, що почати війну проти двох своїх регіонів, Донбасу і Луганська, — це нормально, а організовувати доставку гуманітарної допомоги — злочин.

Все це не має ніякого відношення до справ Хабаровського краю, до тих проблем, якими я займаюся щодня», — сказав Дегтярьов.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...