Найбільшим російським банкам більше немає потреби працювати в Криму

Глава ВТБ Андрій Костін вважає, що найбільшим російським банкам немає необхідності зараз працювати в Криму — РНКБ і банк «Росія» повністю покривають потреби населення і бізнесу в банківських послугах.


«Ви знаєте, сьогодні в Криму взагалі-то інвестицій, навіть державних, стільки, що їх освоювати ніяк не можуть, не встигають … І приватний капітал починає туди потихеньку повертатися, а банківський сектор там досить закривають РНКБ і банк Росія абсолютно . Там було, звичайно, різке падіння (кредитування — ред.) після 2014 року … Зараз воно відновлюється, в принципі великих проблем я не бачу в банківському секторі, щоб туди заходити великим банкам», — сказав Костін журналістам в кулуарах Східного економічного форуму.

«Але це абсолютна тема, вона така іноді ура-патріотами піднімається, але це неможливо, це потрапляння відразу під всі санкції європейські, американські», — додав глава ВТБ.

Східний економічний форум проходить 2-4 вересня на майданчику кампусу Далекосхідного федерального університету у Владивостоці.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...