На Тернопільщині поліцейські викрили нарколабораторію

Працівники управління стратегічних розслідувань спільно зі слідчими ГУНП в Тернопільської області та бійцями спецпідрозділу КОРД під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури виявили та знешкодили нарколабораторію з виготовлення амфетаміну. 

За словами начальника Управління стратегічних розслідувань Василя Джиджори, підозрювані – п’ятеро уродженців Тернопільщини. Організатор незаконного бізнесу — раніше судимий за вбивство тернополянин. У спільники чоловік взяв друзів та родичів, які неодноразово притягувалися до відповідальності за наркозлочини. Всі учасники наркоугруповання виконували чітко поставлені завдання. 

Впродовж 2019 — 2020 років в рамках кримінального провадження правоохоронці здійснювали документування злочинної групи з ознаками організованості, члени якої  займалися виготовленням та збутом психотропної речовини — амфетаміну та інших наркотичних засобів.  Учасники групи для облаштування нарколабораторії знайшли відповідне приміщення в межах Тернополя, яке добре провітрювалося, облаштували його та розпочали виготовлення заборонених небезпечних психотропних речовин. 

Таких лабораторій на території Тернополя ще не було. Фігуранти варили амфетамін за рецептами, знайденими в інтернеті. Об’єми наркотичних речовин були значними, масштаби виготовлення наркотичних речовин ми встановлюємо. Але можу сказати, що це багато і попередньо ми намагаємося підрахувати кількість, яку вони виготовляли за місяць. 

Безпосередньо за виробництво та збут наркотичного засобу відповідав організатор та двоє спільників, допущених до даного процесу. Надалі готові наркотичні речовини інші співучасники реалізовували наркозалежним особам в Тернопільської області. За грам готового амфетаміну просили 600 гривень. Гроші покупці перераховували на картки підставних осіб. 

«Інгредієнти учасники замовляли через мережу Інтернет, а отримували на одному із поштових відділень обласного центру на прізвища неіснуючих людей», — зазначив слідчий ГУНП в Тернопільській області Богдан Бондар.

Фото Олександри Буділки (з архіву FOTOmedia)

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...