На ринок не потрапило 40 тисяч літрів фальсифікату

Поліція завадила потраплянню на споживчий ринок понад 40 тисяч літрів фальсифікованого алкоголю. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції України.

«Співробітники територіальних підрозділів захисту економіки Національної поліції припинили підпільні виробництва фальсифікованого алкоголю та вилучили з обігу алкогольної продукції сумнівної якості на суму понад 3 мільйони гривень», — йдеться у повідомленні.

Під час проведення заходів оперативники управлінь захисту економіки встановили не лише місця виробництва фальсифікату, а й канали збуту готової продукції та джерела постачання спирту.

Викриті правоохоронцями «цехи» розміщувалися у підсобних приміщеннях. Йдеться про приватні та спеціально орендовані для цього гаражні бокси. За допомогою змішування двох компонентів працівники таких «цехів» отримували «горілку», а якщо додавали барвники та ароматизатори – то «коньяк», «віскі», «ром» тощо.

Так, наприклад, у Деснянському районі Києва виробництво «горілки» відбувалося у гаражному боксі в умовах повної антисанітарії, а у Львівській області — в одному з приміщень приватного будинку порушника.

Для пакування «горілки» та іншої фальсифікованої алкогольної продукції на виробництвах використовували скляні пляшки, пластикові бутлі та паперову тару «Bag-in-Box». Офіційні виробники горілчаної продукції під час фасування не використовують тару типу «bag-in-boх», наголошують правоохоронці. Крім того, така алкогольна продукція може бути небезпечною для здоров’я споживачів. Оскільки під час виробництва використовуються «кущові», а не технологічні процеси.

Вартість одного літра фальсифікату становила від 50 до 55 гривень.

Завдяки проведеним заходам, з початку року працівниками територіальних підрозділів захисту економіки разом з іншими правоохоронними органами було попереджено потрапляння на споживчий ринок та вилучено із обігу понад 40 тисяч літрів фальсифікованої алкогольної продукції сумнівної якості, — йдеться у повідомленні.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...