На Прикарпатті дорожників підозрюють у розтраті та змові з підрядниками

Посадовців Служби автомобільних доріг в області підозрюють в розтраті бюджетних коштів, виділених на ремонт автодоріг Івано-Франківської області. Про це йдеться в ухвалі Івано-Франківського міського суду.

Як пише Бліц-Інфо, під час досудового розслідування установлено, що начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області разом з двома заступниками вступили в змову з чотирма фірмами. А саме, ТОВ ПБС, ТОВ БМБУД, ПП ПОЛТАВАБУДЦЕНТЕР та ТОВ Ропд-Лайн.

«Для заволодіння бюджетними коштами головою тендерного комітету САД в Івано-Франківській області в період 2018-2019 років за сприяння начальника, проведено відкриті торги по виконанню робіт з капітальних, поточних ремонтів автомобільних доріг, мостів, робіт з ліквідації зсувних процесів, експлуатаційного утримання автомобільних доріг Івано-Франківської області, переможцями яких стали вище вказані підконтрольні керівнику та заступникам суб`єкти підприємницької діяльності», — йдеться в ухвалі.

У документі зазначається, що при виконанні робіт посадові особи ТОВ ПБС, ТОВ БМБУД, ПП ПОЛТАВАБУДЦЕНТЕР та ТОВ Ропд-Лайн внесли неправдиві відомості у форми КБ-2В, КБ-3, завищивши об`єми виконання робіт та використавши будівельні матеріали, заборонені ДСТУ, спричинивши збитків державному бюджету на суму понад мільйон гривень.

Відтак, слідчий звертався з клопотанням до суду аби отримати дозвіл на вилучення завірених копій документів – проектно-кошторисної документації та інших документів щодо ремонту та утримання дороги загального користування державного значення Т-09-10 Бурштин-Калуш на ділянці 0+000 — км 32+862, а також будівництва мосту на цій же дорозі.

Суд клопотання слідчого задовільнив.

Фото Олександри Буділки (з архіву FOTOmedia)

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...