На Київщині прокуратура вимагає повернути державі лісову ділянку вартістю 9,5 млн грн

На Київщині прокуратура вимагає повернути державі лісову ділянку у Ставищенському районі вартістю 9,5 млн грн. Про це йдеться на сторінці прокуратури Київської області у Facebook.

Білоцерківська місцева прокуратура звернулась до Ставищенського районного суду з позовом про повернення у державну власність земельної ділянки лісового фонду на території одного із сіл Ставищенського району на Київщині вартістю 9,5 млн грн.

«Встановлено, що у 2014 році Головне управління Держземагенства у Київській області, з перевищенням компетенції та в порушення вимог законодавства, своїм наказом надало в приватну власність земельну ділянку лісогосподарського призначення площею 2 га для ведення особистого селянського господарства, яка перебуває у постійному користуванні ДП «Білоцерківське лісове господарство». Враховуючи виявлені порушення, місцева прокуратура пред’явила позов до суду про визнання недійсним і скасування наказу Головного управління Держземагенства у Київській області та витребування з чужого незаконного володіння вказаної земельної ділянки», — йдеться  у повідомленні.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...