На Хмельниччині судитимуть прикордонника за продаж службової інформації

На Хмельниччині судитимуть прикордонника, який збирав та продавав інформацію про людей, які перетнули кордон.

«За процесуального керівництва прокуратури Хмельницької області слідчими слідчого управління територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, завершено досудове розслідування за фактами несанкціонованого копіювання інформації, яка обробляється в базах даних Державної прикордонної служби України, а також збуту такої інформації третім особам», — сказано у повідомленні пресслужби прокуратури у Хмельницькій області.

Встановлено, що посадовець одного із регіональних управлінь Державної прикордонної служби України, за попередньою змовою з мешканцем міста Хмельницького, несанкціоновано збували відомості про осіб, які перетинали державний кордон України. Свої послуги зловмисники пропонували на інтернет-сайті та оцінювали на суму від 600 до 1300 тис грн за надання інформації щодо однієї особи.

Як повідомили у прокуратурі, обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 361-2 (несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в автоматизованих системах, вчинені повторно та за попередньою змовою групою осіб), ч. ч. 2, 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в автоматизованих системах, вчинені повторно) КК України направлено для розгляду до Хмельницького міськрайонного суду.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...