На Харківщині судитимуть організаторів незаконних «турів» на Росію

На Харківщині судитимуть організаторів незаконних «турів» на Росію. Прокуратура затвердила обвинувальний акт організаторам незаконного перетину кордону.

У прес-службі прокуратури Харківської області повідомили, що Ізюмська місцева прокуратура затвердила обвинувачення двом чоловікам, котрі організували незаконну переправу через державний кордон (ч. 3 ст. 332 КК України).

Як розповів заступник керівника місцевої прокуратури Олександр Михалік, обвинувальний акт направлений для розгляду по суті в Дворічанський районний суд.

У прес-службі нагадали, що наприкінці квітня двоє мешканців прикордонного району 51 та 29 років за грошову винагороду намагалися перевести трьох осіб на Росію, оминаючи пункти пропуску. За свої «послуги» провідники мали отримати 12 тис. російських рублів. Однак під час незаконного перетину кордону нелегалів затримали правоохоронці.

У справі призначене підготовче судове засідання. Підозрювані на вимогу прокуратури перебувають під вартою. Максимальна санкція статті передбачає дев’ять років позбавлення волі.

Особи, що намагалися незаконно перетнути державний кордон, притягнуті до адміністративної відповідальності.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...